Jak urychlit hojení pomocí doplňků stravy

23.03.2013 20:14

Občas se objeví dotaz, jak urychlit hojení při úrazu pomocí doplňků stravy.

Stručný návod, který vychází z praxe, je asi následující:

Výrobky:

Kolostrum 10 - 30 tablet denně,

zinek kolem 100 mg denně,

vitamín C kolem 500 mg denně,

hydrolyzát kolagenu kolem 10 - 20 g denně (prášek, tablety, kapsle, libovolně)

Chondroitin 3 x denně 1 kapsle po jídle,

Glukosamin 3 x denně 1 kapsle,

multivitamínové tablety 1 - 3 denně.

 

Copyright (C) 2013. Všechna práva vyhrazena. Autor: Petr Novák - sportovní a fitness výživa a doplňky stravy, redukční diety, zakázkový vývoj, výpočty receptur, texty etiket, notifikace. Pro převzetí části nebo celého článku je nutno mít písemné schválení autora. Při převzetí článku podle možnosti zajišťujeme pro obě strany vzájemnou reklamu formou takzvaných zpětných odkazů.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte prosím níže na odkaz „To se mi líbí“ Facebooku nebo jiných sociálních sítí, pokud jste na nich přihlášeni.

Článek má pouze informativní charakter pro lepší porozumění dané problematice, nelze jej vykládat jako poradenství pro konkrétní situaci nebo osobu. Pro individuální využití je problematiku nutno konzultovat s odborníkem v dané oblasti (např. Vaším lékařem nebo trenérem). Dávkování některých výrobků, pokud se liší od textu etikety, je uvedeno z praxe jiných osob, není individuálním doporučením pro čtenáře článku a pro případné použití je nutno jej konzultovat s odborníkem, např. lékařem.

 

Diskusní téma: Jak urychlit hojení pomocí doplňků stravy

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek