ZMĚNY V E-SHOPU

28.09.2013 09:31

NOVÝ SORTIMENT

Upozorňujeme všechny nakupující v e-shopu, že dochází k velké obměně nabízených produktů. Je to dáno změnou technologie a vývoje v recepturách. Většina receptur původně nabízených produktů je historicky "stará" také 10 - 20 let. Inovace pouhou změnou obalů, názvů výrobků a obrázků na etiketách je sice běžným postupem v některých firmách, ovšem snažíme se orientovat na zákazníky, kterým chceme nabídnout poněkud více.

Úpravy v e-shopu budou následující:

V nabídce zůstanou klasické jednoduché, obvykle jednosložkové produkty, jako je kreatin, hydrolyzát kolagenu, glukóza a podobně.

Aktuálně ze sortimentu zmizely výrobky, které budou postupně nahrazeny novými.

U některých tobolkových produktů bude zvýšena hmotnost obsahu tobolky. Některé výrobky budou zcela nové. U některých surovin zvažujeme jejich opětovné zařazení kvůli poměrně malé účinnosti.

Proč nelze současně prodávat oboje?

Kombinovat v e-shopu končící sortiment s někdy podobným novým zbožím je komplikované ani ne tak pro obsluhu e-shopu, jako spíše pro klienty. Takže k minimální nabídce se budou další produkty postupně přidávat.

Nová proteinová řada bude zastoupením aminokyselin kopírovat složení lidských kosterních svalů

Svaly jsou nejvíce vyživovanou tkání jak u pohybově aktivních jedinců, tak i osob v rekonvalescenci, a velký důraz na zvýšený příjem bílkovin se klade v redukčních dietách a výživě starší populace. Chceme tedy nabízet vysoce kvalitní proteiny, které nebudou tolik zatěžovat ledviny a játra konzumentů. U každého výrobku bude dostupné číselné srovnání aminokyselin v proteinu a v lidském svalu. Z nabídky zcela zmizí "klasické" proteiny, do nichž firmy používají suroviny bez toho, aby v nich byly vyvážené aminokyseliny. Typickými produkty jsou pouze ochucené syrovátkové proteiny s mnohoslibným názvem, ovšem jejichž receptura se nezměnila posledních 50 let. Samozřejmě, i s autem starým 50 let se dá jezdit :-)

Gainery

Budou upravené směrem k současným poznatkům o podpoře regenerace a svalové anabolizace.

Vitamíny

Ačkoliv se zdá, že o vitamínech bylo již všechno zjištěno, opak je pravdou. Základním "novým" zjištěním je to, že klasické učebnicové nemoci z nedostatku nějakého vitamínu nejsou způsobeny pouze nedostatkem jednoho vitamínu, ale i dalších. I vitamíny se dají vylepšit...

Doplňky stravy

Existuje spousta doplňků, jejichž složení je především komerční. Chceme nabízet doplňky především účinné.

Redukční diety

Redukční diety nejsou již jenom o snížení množství jídla.

Wellnes

Budeme rozšiřovat sortiment dosud pomíjené kategorie "wellness".